• Doučovanie angličtiny

  Aké ponúkame výhody:

   

  1. Naučíme Vás po anglicky v pohodlí Vášho domova/kancelárie (naši lektori prídu za Vami).
  2. Efektívne Vás otestujeme a zaradíme do skupiny podľa medzinárodných Cambridge štandardov.
  3. Poskytujeme individuálny prístup a na mieru šité osnovy.
  4. U nás máte možnosť získať Cambridge certifikáty.
  5. Ponúkame tiež možnosť doučovania angličtiny prostredníctvom Skype

   

  Naša práca nás zároveň baví a prináša nám radosť, preto ponúkame nielen doučovanie angličtiny, ale aj niečo viac.

 • Ako prebieha doučovanie angličtiny

  Po telefonickom alebo e-mailovom kontakte si s Vami dohodneme úvodné stretnutie.

   

  Na stretnutí zistíme Vaše požiadavky, ciele a časové dispozície. Súčasťou stretnutia je aj otestovanie, na základe ktorého vás zaradíme do príslušnej úrovne a pomôžeme Vám vybrať zodpovedajúcu literatúru.

   

  Ako doplnkovú možnosť Vám ponúkame medzinárodne platné testovanie Cambridge, pričom test z angličtiny trvá cca. 40 minút. Po vyhodnotení testu budete zaradení do príslušnej úrovne a následne Vám pomôžeme vybrať vhodnú študijnú literatúru.

 • Ako prebieha doučovanie angličtiny

  Po otestovaní si s Vami dohodneme čas, v ktorom budú hodiny angličtiny prebiehať. Doučovanie angličtiny zvyčajne prebieha osobne v domácom prostredí, t.j. naši lektori prídu k Vám domov, čím Vám ušetria množstvo času strávených cestovaním.

   

  V prípade záujmu je ale je možné dohodnúť aj štúdium prostredníctvom Skype, ktoré ocenia hlavne mladí ľudia.

   

  Vyučovacia hodina trvá 45 minút, štandardne spájame dve vyučovacie hodiny, teda dĺžka jedného stretnutia je 90 minút.

   

  Pozrite si náš cenník doučovania angličtiny a naše referencie.

 • Príprava na prijímacie pohovory na stredné a vysoké školy

  Máte deti v predškolskom veku, žiakov ZŠ, SŠ alebo VŠ a potrebujete skvelého učiteľa, ktorý im v štúdiu pomôže? Čakajú Vás alebo Vaše deti prijímacie skúšky na strednú alebo vysokú školu? Potrebujete pomôcť so slovnou zásobou, písaním, konverzáciou a gramatikou?

  Naši skúsení lektori Vám pomôžu s otestovaním ako i s prípravou na skúšky, testy, maturitu, prijímacie pohovory na stredné a vysoké školy na Slovensku i v zahraničí. Na základe výsledkov testu Vám nastavia učebný plán, odporučia a zabezpečia literatúru a pod ich vedením a pri dodržiavaní učebného plánu sú vaše šance na prijatie viac než vysoké.

   

  V júni 2009 Ministerstvo školstva Slovenskej republiky vyhláškou akceptovalo Cambridské skúšky na úrovni B1 a vyššie európskeho referenčného rámca pre jazyky (tj. PET, FCE, CAE a CPE) ako náhradu maturitnej skúšky. Certifikát si môžete spraviť už v treťom ročníku a pri maturitách na konci štvrtého ročníka tak budete mať o predmet menej a môžete sa lepšie a s menším stresom pripraviť na ostatné predmety maturitnej slúšky. Celé znenie tejto vyhlášky nájdete uverejnené v Zbierke zákonov pod č. 269/2009 Z. z.

 • Príprava na štúdium v zahraničí a na jazykové certifikáty (Cambridské certifikáty)

  Ak pre svoje deti plánujete študijný pobyt v zahraničí, vieme im pomôcť získať takú úroveň angličtiny, ktorá im výrazne uľahčí nábeh na študijný systém v novej krajine. Získajú pritom pohotovosť v konverzácii a ich prispôsobovanie sa na novú krajinu, školu, prostredie, atď. bude omnoho jednoduchšie. Ponúkame Vám možnosť otestovania a následného vzdelávania podla Vami dosiahnutej úrovne ako i získanie doleuvedených certifikátov.

  Pripravíme Vás na tieto jazykové skúšky - Cambridské certifikáty:

  • YLE Starters, YLE Movers, YLE Flyers

  • BEC Preliminary, BEC Vantaqe, BEC Higher

  • KET, FCE ,PET, CAE