Intenzívne kurzy angličtiny nielen pre začiatočníkov od skúsených lektorov v Bratislave a okolí.

 
 
 

Kurzy angličtiny

Firemné kurzy

Ponúkame Vám možnosť individuálnych hodín (one to one) alebo vyučovania v menších skupinkách (max. 3 študenti), pričom kladieme dôraz na individuálne potreby jednotlivých študentov.

Prvý krok spočíva v otestovaní, výbere literatúry a po zvážení individuálnych potrieb a cieľov pristupujme k nastaveniu časového plánu. 

Na základe našich dlhoročných skúseností sa nám osvedčili minimálne dve stretnutia za týždeň v trvaní 90 minút, pričom s klientom pracujeme online aj mimo týchto hodín. V praxi to znamená, že angličtina sa neučí čisto "umelým" učebnicovým spôsobom, ale sústreďujeme sa na rôzne oblasti záujmu našich klientov a tie potom prenášame do praxe. Osobné stretnutia často dopĺňajú i Skype hodiny.

Máme vynikajúce skúsenosti aj s intenzívnymi kurzami, pričom frekvencia vyučovania býva rôzna, počnúc od 90 minút denne až po celodenné, víkendové kurzy alebo intenzívne týždenné či 2-týždenné kurzy. Po absolvovaní jednotlivých kurzov majú klienti možnosť získať medzinárodne platné a celosvetovo uznávané Cambridské certifikáty.

Pozrite si náš cenník kurzov angličtiny a naše referencie.
 
Príprava na pohovor

Hľadáte si nové pracovné miesto a čaká Vás pohovor v angličtine? Máte na prípravu už málo
času? Využite naše individuálne konzultácie a vykročte na pracovný pohovor s vedomím, že
uspejete.

Príprava na Cambridské certifikáty

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať certifikát od University of Cambridge, ktorý je uznávaný po celom svete. Na základe osobného pohovoru zistíme Vaše požiadavky, ciele a časové dispozície. Súčasťou prvého stretnutia je aj otestovanie, na základe ktorého Vás zaradíme do príslušnej úrovne a dohodneme si s Vami časový plán. Pomôžeme Vám zabezpečiť literatúru a pripravíme Vás na nasledujúce skúšky, ktoré môžeme rozdeliť následovne:

Všeobecná angličtina:  • KET • PET • FCE • CAE

Obchodná angličtina: • BEC Preliminary • BEC Vantaqe • BEC Higher